ColdPLASMA teraapia

ColdPLASMA teraapia

ColdPLASMA teraapia

Nahka vaevavatele probleemidele ON lahendus!
ColdPLASMA teraapia- on revolutsiooniline lahendus nii mõnelegi nahaprobleemile. Euroopa Ilufoorumil 2019 a.-l saavutas CNC ColdPLASMA aparaat I-se koha!

Hinnad:

*1 piirkond (nt. nahanäsa)   2.- /minut, aeg 5 minutit

* näohooldusele lisana 10.-kord, aeg 10 minutit

Enne kuuri alustamist konsultatsiooni käigus täpsustame raviplaani.

MIS ON ColdPLASMA?

Kui lisada gaasile energia, siis formuleerub füüsikaline plasma. Plasmat temperatuuriga 70 C on meditsiinis kasutatud verejooksude peatamiseks ja krooniliste haavandite raviks. Ka kosmeetiline plasma on tuletatud meditsiinilisest plasmast. Plasma soojust, mis on kosmeetikas kasutusel, ulatudes alates 80 -160 C-ni, jahutab osoon ja seetõttu ka selline nimi- külm plasma. Paljud teadusuuringud ColdPLASMA kohta on tõestanud selle tugevat antibakteriaalset toimet, põletikuvastast efekti ja kiiret toimet haavade paranemises.

MILLINE ON ColdPLASMA efektiivsus?

*ColdPLASMA tulemlikkus võitluses bakterite, viiruste ja seentega. Plasma sondi ja naha vahel tekkinud laetud osakestest moodustub osoon. Osoon on vajalik, et hävitada patogeensed bakterid, kõiksugu parasiidid- hävitamata sealjuures terveid rakke ja mikroorganisme. Plasma protseduurile alluvad isegi multiresistensed (MRSE; MRSA e. staphylococcus aerus ja s.epidermis). Hävitab 99.9% bakterid, seened nahal ja küüntel, viirused konkreetses kohas. Nähtav veresoonte võrgustiku heledamaks muutmine, järkjärgult ahendades ja ravides kapillaare aidates tugevdada aluskude ja tuues veresoontesse rikastavat hapnikku. Põletikulise protsessi vähendamine. Leevendab ekseemikoldeid, vöötohatist.

*ColdPLASMA protseduur ei toimi üksnes naha pinnal vaid sellel on palju sügavam efekt (lümfiringe aktiveerimine, vereringe elavdamine, toimeainete imendumine), milleks on puhta hapniku eraldumine protsessi käigus. Osoon ja hapnik neutraliseerivad ohutult vabad radikaalid ja seovad toksilised ühendid. Osoon on väga oluline ja tulemuslik toksiinide kahjutuks muutmisel. Üldiselt arvatakse, et osoon on ise toksiline kuid sellises väikese kontrollitud koguses on osoon tõestatult väga tõhus nahale.

*ColdPLASMA protseduur sobib vananevale nahale, kuna kuna paraneb kudede ja rakkude oxügenees, aitab kõrvaldada epidermise atroofiat. Protseduur silendab peeneid kortsukesi ja parandab suurepoorilist nahka kuna kude pinguldub. ColdPLASMA suudab ainevahetuse aktiveerimise tulemusena parandada ka pigmendiprobleemiga naha kvaliteeti, koos sobivate nahka valgendavate toodetega vähenevad melasmakolded ja laigukesed.

*Osoon on mittestabiilne molekul, mis koosneb kolmest hapniku aatomist. Kõrge reaktiivsusega eraldub ebastabiilsest molekulist üks hapniku aatom ja tekib stabiilne hapnik O2. Protsess toimub väga kiiresti. Hapniku aatom on nüüd vaba, tuntud kui Oxygen ja ta omab negatiivset laengut. Negatiivne laeng seob endaga koheselt positiivsed laengud- bakterid, toksiinid. Seega liituvad nad negatiivse vaba Oxygeniga ja just seetõttu on ühekordne Oxygen mürkidest vabastav, puhastav ja antimikroobne.

*ColdPLASMA sondi tulev valgus annab nahale ja rakkudele bioloogilist elujõudu ja aktiveerib rakkude tööd. Stress ja haigused kahjustavad rakkude energiat. Isegi madala võimsusega plasma elustab rakkude tegevust ja parandab nende struktuuri. Metabolism kudedes ning rakkudes saab elustatud ja nii tagatakse rakkudele vastupidavus ja aktiivsus. Energia on tõestatult rakke elavdav ja taastootmist soodustav element.

*Temperatuuri tõusmine hooldust teostavas piirkonnas omab ravivat efekti. Parem tsirkulatsioon aitab kaasa vitamiinide, mineraalainete ja toitainete impordile stimuleeritavasse piirkonda. Plasma soodustab ka ensüümide ja hormoonide tööd. Sobib ka tselluliidi probleemi puhul. Kõik see omakorda aktiveerib kudede ja rakkude tööd, mis omakorda aitab märkimisväärselt kaasa rakkude taastootmisele- mis ju ongi nooruse võti!

*Kombinatsioon plasma poolt tekkinud valgusest, coldplasmast, osoonist ja pikisuunalistest lainetest omab antipasmilist, analgeetilist efekti põletike raviks. On tõestatud, et ColdPLASMA hooldus võib ekstreemselt aidata valulike põletike puhul. Ja seda kõike ilma igasuguste kõrvalnähtudeta.

*Kiirendab ja parandab toimeainete imendumist naha sisse, toimides nahas nagu elektroporatsioon. Elektriimpulsid avavad nahapoorid ja mikroteed, mis võimaldavad suurel hulgal toimeainetel jõuda rakkudeni. Poorid on sellisel kujul avatud väga lühikese aja vältel. ColdPlasma aktiveerib kudesid, parandades seeläbi ka naha ainevahetuslikke protsesse.

*ColdPlasma sobib kasutada koheselt pärast operatsioone ja haavade raviks kuna ta kiirendab kollageeni sünteesi ja hoiab naha bakteritest puhtana.. Sobib kasvõi samal päeval, ei ole vastunäidustusi. Kui on huulel herpes tulemas või juba nähtav, siis plasma kuivatab kolde ja ei lase edasi suureneda. Loetelusse võib lisada kroonilised haavandid, nahalõhed, sügavad haavad, sterilisatsioon.

*ColdPLASMA protseduur on nii tõhus ja samas ilma eriliste vastunäidustusteta, et sobib ka väikestele lastele.

ColdPLASMA on Saksa täpsus ja tehnoloogia, mida võib usaldada. Füüsikaline protsess, mida peetakse viimase 5 aasta suurimaks innovatsiooniks meditsiinis, seda eelkõige dermatoloogias ja haavaravi sektoris. Nüüd ka kosmeetikas!

VASTUNÄIDUSTUSED:

rasedus

keemiaravi ajal

IV astme kuperoosa

elektrifoobia

südame stimulaator

TERAAPIA KUUR:

Vaatamata kiirele tulemusele on vaja protseduure korrata (nahanäsad, soolatüükad). Siiski on võimalik juba ka ühe korraga eemaldada papilloom, oleneb milline on tihedus ja suurus.

Kuuri on vaja kindlasti teha akne, rosaatsea, demodex nahalesta, seenhaiguste, haavandite jne. puhul. Nii saab bakterid ja seened täielikult kontrolli alla. Teraapiline kuur sõltub probleemi suurusest ja protsessile allumise individuaalsusest. Samaaegselt võib kasutada ka oma ravimeid. Coldplasma hooldust saab sobitada ka mõne teise näohoolitsusega, mis ei nõua kuuri, erandiks on vaid happekoorimised, millega samaaegselt ühildada plasmaravi ei tohi. Protseduure võib teha kasvõi iga päev, v.a viiruslikud näsad- nädalase vahega. Kergemas aknevormis on head tulemused juba 6 korraga.  Aknehaigetel on soovitav kodus kasutada antibakteriaalse mõjuga tooteid, mis aitavad hoida baktereid hooldusevälisel ajal kontrolli all ja on välja töötatud koos Coldplasma teraapiaga. Koostöö kabineti-ja koduhoolduse vahel tagab naha paranemise. Kui akne ilmingud on  rohkete kinniste komedoonidega, siis alustuseks sobivad koju hooldustooted AHA/BHA hapetega kombineeritult.