Süstevaba mesoteraapia

nägu + kael, nano-fiibermaskiga või keramiidi geelmaskiga
35
püsikliendile 32.-

DUAL INJECTOR+   aparaadi injektsioonivaba mesoteraapia (süstevaba mesoteraapia e. elektromagnetporatsioon).  Täpsem tutvustav info allpool….

 Hoolduse käik: pinnapuhastus, ensüümkoorimine,  mesokokteil, biogeel, elektromagnetporatsioon, mask.  Maski toimimise ajal teostatakse soovi korral peamassaazi.

Aeg: 45 min.- t.

Hoolduste sagedus 1-2 nädalase vahega 4-8 korda. Säilitav hooldus 1 x kuus või üle 2-he kuu. Kuurina võib hooldust teha 2 x aastas.

 Elektromagnetporatsiooni tehnoloogia võimaldab nahka pinguldada ning aktiivainetel kergemini sügavamale nahka tungida ja efektiivsemalt rakkudesse imenduda, andes erakordselt häid tulemusi. Et naha vananemist aeglustada ja kontrolli all hoida, tuleb teha korrapäraselt toetavaid elektroporatsiooni protseduure, mille käigus toetatakse kollageeni ja elastiinikiude, rikastatakse nahka vajalike nukleiinhapete, aminohapete, vitamiinide, mineraalide, koeensüümide jne. abil. Sobib igas vanuses ja iga kosmeetilise probleemi korral, k.a akne.

Mis on ja kuidas toimib  elektromagnetporatsioon nahale?

Nahale elektriimpulsi andmise ajal häiritakse ajutiselt rakkudevahelisi elektrilisi seoseid ning nahale kantud preparaadid ja raviained imenduvad sügavale naha kihtidesse ja raku sisse. Mõju lõppedes rakkudevahelised seosed taastuvad, kuid preparaat jääb naha sügavamasse kihti. Toimeaine  imendumine toimub järk-järgult,  see tähendab, et  me loome naha sisse nn preparaadi „depoo“, millega pikendame tema toimeaega. Seda toimet nahale võib nimetada ka süstevabaks mesoteraapiaks, kuna sellisel moel tungivad nahka hüaluroonhappe, vitamiinide, antioksüdantide ja teiste nahale omaste  ainete molekulid. Vajalikud ained ületavad nahabarjääri ja tungivad otse rakkudesse. Tänu sellisele tehnoloogiale saavutatakse topelt mõjuefekt- kortsude silumine ja naha elastsuse taastamine.

Näidustused elektromagnetporatsiooniks:

 • vananev ja lõtvunud nahk
 • peened jooned ja kortsud
 • põletikuline nahk
 • laienenud poorid
 • ketendav ja kuiv nahk
 • rasune nahk
 • pigmendiprobleemid

Tulemused:

 • naha nähtav noorenemine
 • ühtlane ja särav näonahk
 • kortsukeste vähenemine
 • hüperpigmentatsiooni vähenemine
 • klaar jume ja põletike taandumine

Vastunäidustused:

 • meningiit või peavalu
 • rasedus
 • südamestimulaator, südamehaigused, keeleneet, breketid
 • epilepsia, haavandid
 • individuaalne elektrivoolutalumatus
 • аllergilised reaktsioonid kasutatavate toimeainete suhtes
 • оnkoloogilised haigused, autoimmuunsidekoehaigused
 • keeleneet

  ELEKTROMAGNETPORATSIOON+RAADIOLIFTING

See on imeline kooslus, mis parandab lõtvunud nahakiude ja imendab sügavale kihtidesse väärtuslikke abiaineid naha nooruslikkuse säilitamiseks. RF peab ilmtingimata tegema kuurina, et vanad räbaldunud kollageenikiud tiheneksid. Elektroporatsiooni võib teha soovi korral ka 1 x, kuid parema tulemuse saavutamiseks tehakse vähemalt minikuur. Kui on huvi teha komplekthooldust, siis vaata aparaadihooldused alt  RF+ ELEKTROPORATSIOON

ELEKTROMAGNETPORATSIOONI võib teha:

*elektroporatsiooni võib teha kohe pärast täitesüstimist

*pärast mikroneedleng / mesorolleri protseduuri võib teha  10 päeva möödudes

MIS ON ERINEVATE TEHNIKATE vahe kollageeni parandamisel:

* mesoroller ja microneedling–  nõelakesed vigastavad nahka ja see omakorda alarmeerib naha kasvufaktoreid uut kollageeni tootma. Uus kollageen tekib ainult sel juhul, kui nahka vigastatakse.

*mesoteraapia süstemeetodil– nahale omased ja elustamiseks mõeldud kokteilid süstitakse sügavale pärisnahka (niisama ei suuda tungida sellisele sügavusele ükski seerum ega kreem). Samas jõuab torkimisega  nahale käsklus- toota uut kollageeni.

*elektroporatsioon (e. süstevaba mesoteraapia)– elektrilaeng langetab raku aktiivsuse, vabastades kasvufaktorid ja membraanid avanevad ning vajalikud aktiivained saavad tungida otse raku sisse, sealt hakkavad nad tasahilju vabanema ja parandama naha seisundit. Rakk võtab taas oma algse oleku, olles juba oluliselt aktiveerunud.

*RF- soojuse abil hakkab räbaldunud kollageenikiudude parandamine ja kokkutõmbumine, mis tagab nahale pinguldumise. Ei teki päris uut kollageeni, vaid rekonstrueeritakse vanu kiude.

HOOLDUSE JÄRGSELT -24-36 tundi pärast protseduuri ärge laske hooldatavale piirkonnale otsest kuuma dušši ega viibige mullivannis ja saunas. Ärge osalege tegevustes, mis võivad põhjustada liigset higistamist. Kasutage päikesekaitset.

Hoolitsust läbivad läbivad aktiivained on:

*EGF e. epidermaalsed kasvufaktorid– polüpeptiidid ehk valgud, mis aktiveerivad rakkude paljunemist. EGF ergutab kollageeni, elastiini jt. rakuvaheainete sünteesi.

*hüaluroonhape (4-5nm)- madala molekulaarmassiga h.-hape tungib läbi epidermise erinevate kihtide, sidudes ja hoides naha niiskustaset ja suurendades vajalike ensüümide toimet, mis on olulised naha tervislikule seisundile.

*siidipeptiidid kasut. 18 siidipeptiidi, mis on madala molekulaarmassiga ning vees lahustuvad ning seetõttu on suutelised tungima läbi epidermise. Antud aktiivained e. valgud parandavad oluliselt naha niiskustasakaalu ning ühtlasi ka naha elastsust ja jumet. Siidipeptiidid suudavad kontrollida ja reguleerida melanotsüütide jagunemist. Tagavad nahale siidise tunde.
 
*glutatioon- võimsaim antioksüdant, mida ka inimese keha toodab aga mida aeg edasi, seda vähem. Olulisel kohal on ka glutatiooni nahka ühtlustav mõju.
 
*argireliin- toimelt sarnane botuliinile. On lihaseid lõdvestav toimega, kasutatakse rohkete miimikakortsude puhul.
 
*vitamiinide kokteilid– pleegitavad, toetavad ja tasakaalustavad nahka.
 
*taimsed kompleksid– niisutavad, ravivad ja rahustavad optimaalselt nahka.