IMAGE LUKSUSLIK HOOLITSUS    60.-  (püsikliendile   55.-)

See hoolitsus on sünergia nahka turgutavast hapnikust ja taimsetest tüvirakuekstraktidest, naha uuenemise eest võitlevatest peptiididest ja koorivatest ensüümidest. Nahk saab elustatud, toidetud ja niisutatud!

Protseduuri käik:

* pinnapuhastus
* ensüümkoorija Signature lift (segu 30 % C vit.-st ja
papaia-, ananassiekstraktist)
*vajadusel meh. puhastus
* väga aktiivne hapnikumask
* 25% vananemisvastane booster
* silmakreem
* huulepalsam
* kreem

IMAGE Luksuslik revolutsiooniline näohoolitsus on mõeldud kõikide nahatüüpidele.

Erilise tähelepanu on saavutanud selle sarja hapnikumask, mida on USA meedias kajastatud poplaulja Madonna näohoolduste lemmiktootena.

IMAGE teraapia aktiivained:

*puhas hapnik- osaleb naha regeneratsiooni protsessides andes rakkudele elutegevuseks lisaenergiat

*ananassi ja papaia ensüümid- keratolüütiline toime, mis aitab õrnalt naha pinnalt lahustada ja koorida surnud naharakkude vahelist massi, muutes naha kirkamaks, puhtamaks ja läbilaskvamaks

* tüvirakud- need on rakud, mis asuvad epidermise alumises basaalkihis, nende ülesanne on jaguneda ja toota uusi rakke. Image sari kasutab 15 erinevast allikast saadud taimseid tüvirakke, mis võitlevad vananemisega.

*peptiidid- osalevad kõikides nahas olevates protsessides, neid võiks nimetada informatsiooni edasiandjaks ja suunajaks.

*C-vitamiini – stabiliseeritud vorm, mis suudab pikendada vitamiini naha sisest mõjuaega, tugevdab kapillaare, parandab kollageeni kvaliteeti ja loomulikult toimib ka antioksüdantse jõuna nahale

*taimsed aktiivained, mis on kõrge konsentratsiooniga ja toimivad nahas sihtpäraselt- niisutades ja pinguldades nahka

Hoolduse käik (nägu+kael)

Aega tuleks varuda 45 – 60 min.-t. Hea tulemus ka 1-he kordse hoolitsusena, väga tuhmi ja elutu naha ergutamiseks on soovitav teha kuur 2 nädala tagant 4-6 korda.

Kasu nahale- kohene kosutus niiskusega tagab komfortsuse. Tasakaalustav toime. Nahatoon on kirkam ja ühtlasem, nahakihid täituvad energiaga. Kohene kiire tulemus. NB: hooldus on Aktiivne, st. -mõne kliendi nahk võib esialgu roosatada:)