Image hapniku pinguldav hooldus

IMAGE O2 lift           50.-  püsikliendile 45.-

koos mikrolihvimisega 60.- püsikliendile 55.-

– on revolutsiooniline näohoolitsus, mis on mõeldud kõikide nahatüüpidele. See hoolitsus koosneb nahka rikastavast hapnikust, taimsetest tüvirakkudest, peptiididest ja ensümaatiliste taimete kõrgest kontsentratsioonist. Ensüümid puhastavad epidermise pinda, samal ajal kui tipptasemel kihisev mask hapnikuga toimib raku tasandil, muutes naha kirkamaks, värskeks ja nooruslikumaks.

Erilise tähelepanu on saavutanud selle sarja hapnikumask, mida on USA meedias kajastatud poplaulja Madonna näohoolduste lemmiktootena.

IMAGE O2 teraapia liini aktiivained:

*puhas hapnik- osaleb naha regeneratsiooni protsessides andes rakkudele elutegevuseks lisaenergiat

*ananassi ja papaia ensüümid- keratolüütiline toime, mis aitab õrnalt naha pinnalt lahustada ja koorida surnud naharakkude vahelist massi, muutes naha kirkamaks, puhtamaks ja läbilaskvamaks

* tüvirakud- need on rakud, mis asuvad epidermise alumises basaalkihis, nende ülesanne on jaguneda ja toota uusi rakke. Image sari kasutab 15 erinevast allikast saadud taimseid tüvirakke, mis võitlevad vananemisega.

*peptiidid- osalevad kõikides nahas olevates protsessides, neid võiks nimetada informatsiooni edasiandjaks ja suunajaks.

*C-vitamiini – stabiliseeritud vorm, mis suudab pikendada vitamiini naha sisest mõjuaega, tugevdab kapillaare, parandab kollageeni kvaliteeti ja loomulikult toimib ka antioksüdantse jõuna nahale

*taimsed aktiivained, mis on kõrge konsentratsiooniga ja toimivad nahas sihtpäraselt- niisutades ja pinguldades nahka

Hoolduse käik (nägu+kael)

pinnapuhastus, ensüümkoorimine, hapnikumask, tüvirakkudega seerum kerge massaaziga, silma ja näokreem. Need kliendid, kes soovivad teha hoolitsuse veelgi ekskulsiivsemaks, võiksid proovida hapnikuhooldust koos mikrolihvimisega, mis muudab naha tekstuuri veelgi siledamamaks. Sellise hoolduskäiguga lisatakse veel nahka ettevalmistav vedelik, mis tasakaalustab naha pH-d ja lõpukreemina Resgue palsam, mis rahustab nahka ja on ilukirurgide tööjärgselt tunnustatud toode.

Aega tuleks varuda 45 – 60 min.-t. See hoolitsus on sobiv ka vahetult enne pidupäeva, nahka võib soovi korral kohe meikida. Hea tulemus ka 1-he kordse hoolitsusena, väga tuhmi ja elutu naha ergutamiseks on soovitav teha kuur 1-2 nädala tagant 4-6 korda.

Kasu nahale- kohene kosutus niiskusega tagab komfortsuse. Nahatoon on kirkam ja ühtlasem, nahakihid täituvad energiaga. Kohene kiire tulemus.

Siit ka Image sobiv Ilöökause- Age later!