Topelt portsion niisutust + ULH mikromassaaz

topelt portsjon niisutust
38
püsikliendile 34.-

Oivaline hooldus, mis vaimustab paljusi kliente!

Soovitatav: 30+ vananevale nahale, mis on keskkonnast väsinud, kaotanud elastsuse ja vitaalsuse.

Tulemus: maksimaalselt niisutav toime. Hooldus ergutab naha regeneratsiooni ja kaitsevõimet. märgatavalt paraneb naha elastsus ning väheneb kortsukeste sägavus. Vähenevad pindkuivusest tekkinud  ärrituse ilmingud. Suurepärane hooldus  ka nendele, kelle nahk on põletikune ja punetav.

Protseduuri käik: naha pinnapuhastus, ensümaatiline koorimine, essents, massaaz, nano-fiibermask näole- milles leiduv toimeaine imendatakse  ultraheli mikromassaaziga. Hooldust teostatakse näol, kaelal ja dekolteel.

Aeg: 1 tund 15 min.

CLINICCARE sari kasutab nanokapseltehnoloogiat, mille abil suudavad toimeained imenduda sügavale nahakihti (70-140 nm). Sarja läbivad aktiivained on:

*EGF e. epidermaalsed kasvufaktorid– polüpeptiidid ehk valgud, mis aktiveerivad rakkude paljunemist. EGF ergutab kollageeni, elastiini jt. rakuvaheainete sünteesi.

*hüaluroonhape (5nm)- madala molekulaarmassiga h.-hape tungib läbi epidermise erinevate kihtide, sidudes ja hoides naha niiskustaset ja suurendades vajalike ensüümide toimet, mis on olulised naha tervislikule seisundile.

*siidipeptiidid kasut. 18 siidipeptiidi, mis on madala molekulaarmassiga ning vees lahustuvad ning seetõttu on suutelised tungima läbi epidermise. Antud aktiivained e. valgud parandavad oluliselt naha niiskustasakaalu ning ühtlasi ka naha elastsust ja jumet. Siidipeptiidid suudavad kontrollida ja reguleerida melanotsüütide jagunemist. Tagavad nahale siidise tunde.
 
*taimsed kompleksid– niisutavad, ravivad ja rahustavad optimaalselt nahka