CooLIFTING- nahapinguldus madala temperatuuri ja kõrge surve meetodil

ILUNURGAKE saab rõõmustada ILUNAUTLEJAID uue aparaatse hoolitsusega!


COOL LIFTING – naha pinguldamine kõrge surve ja madala temperatuuri meetodil! 

75.- (puhastus, ensüümkoorimine, kollageeni või platsenta maski peal õrn massaaz, Cool Lifting, massaaz, kreem). Aeg 45min. – 1h.

Revolutsiooniline registreeritud süsteem, mis võimaldab teostada imelist näohooldust turvalisel, kiirel ja efektiivsel moel.

Innovatiivsus. Efektiivsus. Kiirus. Kvaliteet. Mõju.

Nahka pinguldav ja kortsupõhja tõstev efekt ilma kirurgiata.

KUIDAS SEE TÖÖTAB?

CoolLiftingu püstol suunab nahakudedele võimsa CO2 voo, väga madalal temperatuuril ja õige survega, mis on kombineeritud kõrge atomiseeritud aktiivosakeste konsentratsiooniga.

COOL LIFTINGU ERINEVAD MÕJUASPEKTID?

Kombineeritud külm CO2 vool ja atomiseeritud aktiivosad koos kõrge survega põhjustavad 5 erinevat aspekti:

*paradoksaalset veresoonte motoorsust– veresoonte ahenemised, millele järgnevad veresoonte laienemised vere mikroringluses. Tundes tugevat külma stiimulit, kitsenevad ja laienevad veresooned vaheldumisi, nii suudavad veresooned külmale vastu panna.

*krüoforees ja barofürees-  CoolLiftingu aktiivosa mitmekordistumine külma ja surve tõttu. Külma ja kõrge surve kombinatsioon epidermisele aitab penetreerida nahasiseseid aktiivosakesi ja kõrgendab selle mõju märkimisväärselt.

*krüokarboksüülteraapia- kõrge survega CO2 vool aktiveerib vere mikroringlust, ärgitab kollageeni ja elastiini moodustamist ja suurendab kudede hapnikuga rikastamist.

*termaalne šokk- sügavamate kudede stimuleerimine. Nahakoed on normaalses olekus 36 kraadi, äkilise temperatuuri languse jooksul põhjustab see sügavat ja kohest koe reaktsiooni. Nahk elustub ja ainevahetusprotsessid elavnevad.

COOL LIFTINGU HOOLDUSE MÕJU?

*kohene efekt ehk naha pinguldumine- nahk sileneb, pinnapealsed kortsud on koheselt minimeeritud, sügavamad kortsud mahenevad. Nahatoon on heledam ja kirkam. Paraneb nahaturgor.

*jäädav efekt ehk naha noorenemine- kollageeni ja elastiini stimuleerimise tulemusena on uuenenud dermis, nahk on pringim ja toonus on paranenud. Nahatekstuur on ühtlasem ja nahakvaliteet on tunduvalt tervem. Niiskustase on tõusnud.

VASTUNÄIDUSTUSED?

*kui on teostatud protseduurile eelneva kahe nädala jooksul täitesüste või botoxit, siis süstitavas piirkonnas ei tohi teostada CoolLifti protseduuri.

*kui oled titaootel või imetav ema, siis oota protseduuriga:)

*kui on kiiresti reageeriv või tundlik nahk, siis võib tekkida nahapunetus aga see ei ole otseselt vastunäidustus.

*külmaurtikaaria, epilepsia, tsüstiline ja põletikuline akne

KÕRVALNÄHUD?

*ei ole täheldatud, pärast protseduuri võib jätkuda normaalne rutiin.

KUI KAUA  TULEMUS KESTAB?

*pinguldav tunne on lühiajaline ja kestvateks tulemusteks on vajalik teha järelhooldusi. Üks hooldus annab pinguldava efekti ja seetõttu sobib teha ka enne pidustusi aga püsikestvust kahjuks ei saa. Efekt on kumulatiivne ja on seostatud sessiooni arvudega. Pikemaajalisem peeneid kortse siluv efekt kaasneb tugevama nahatekstuuri saavutamisega ja see saab teostuda ainult kuurina.

MIS TUNNE ON HOOLDUSE AJAL?

*klient tunneb külma survet ja kergelt torkivat tunnet, valu ei ole.

HOOLDUSE SAGEDUS?

*kuur 1-2 x nädalas, kokku 8 x

*säilitus 1 x kuus

*võib teha soovi korral ka ühekordse hoolitsusena

*tselluliidi programm jalgadele on 2 eraldi ampulli, sessioon koosneb 6-8 nädalasest tsüklist, kus 1 hooldus toimub salongis ning ülejäänud päevadel toimub järelhooldus kodustes tingimustes spetsiaalse geeli abil. Protseduuri hind 105.-

*protseduurile kulub vastavalt piirkonnale 1 ampull, nt. nägu (kui on vanem klient ja kortse rohkem), nooremale kliendile võib teha 1 ampulliga nt. nägu ja kael koos.

KLIENDILE TEADMISEKS

*kliendile, kes ei ole kursis kosmeetikamaailma ja nahasiseste protsessidega- kortsupõhja ei saa tõsta ühe korraga ja jäävalt ühe näohooldusega. Nahahooduste põhimõte on nahakihtide stimulatsioon erinevate meetoditega, seeläbi toimibki nahareljeefi tasandamine.  Tugevalt väljendunud miimikakortse saab tasandada kiirel meetodil ehk ilusüstide abil. Küll aga tuleb südamele panna, et kui klient ei hoolitse oma naha eest tervikuna, siis ilusüstid ei aita igavesti- lihaste motoorsus peetub ja kohas kus on teostatud filler, on kortsupõhi tõusnud mingis ajavahemikus aga ülejäänud nahapiirkonnas see ei toimi ja mõju ei avalda, nahasisesed protsessid on aga kahjuks degenereeruvad ja seetõttu on soovitatav teha nahka elustavaid protseduure, mis ärgitavad loomulikke nahasiseseid protsesse.

Kabinetis tehtud CoolLIFT protseduuride pilte enne ja pärast, saate vaadata GALERII alt.