IMAGE Skincare ENSÜÜMKOORIMINE

Hoolduse hind 50.- / püsiklient 45.-

Image Skincare sari pakub suurepärast ensümaatilist koorimist, milles on sünergias 30% segu C-vitamiinist, taimsetest papaia ja ananassi ensüümidest, mis avavad naha sarvkihi.

See hoolitsus sobib hästi punetavale ja kuivale, tundlikule ja ka rosaatsea nahale. Samuti nendele, kes pelgavad keemilisi koorimisi, ensüümkoorimise järgselt ei ole vaja karta naha koorumist, ensüümid aitavad lahustada rakkude vahel olevat mustust ja jääkaineid.

Selle hoolitsuse ajakulu on 30-40 min. Võib teha 1x kuus, k.a suvisel ajal. Ideaalis 1 x 2 nädala jooksul 4-6 x kuurina.

Signature Facelift  ph  3,5-4,5  sõltuvalt koorija kihist. 

Aktiivained:

*detox kompleks eukalüpti ja ylang ylang eeterlikud õlid, mis puhastavad ja kirgastavad nahka hapnikuga

*energiakomplekskohv ja piparmünt annavad naharakkudele energiat uuenemiseks pärast koorimist

*taimsete tüvirakkude ekstraktid- aasia vesinaba pinguldab nahka, aitab vähendada punetust ning tugevdab kapillaare

*kaitsekompleksroheline tee noorendab naharakke ja parandab naha taastootmist. Malvaekstrakt rahustab ja kortseleht kaitseb nahka. Mägiarnikas on antiseptik, antibakteriaalne. Harilik varemerohi muudab naha elastsemaks ja kiirendab rakkude paranemist. Murakas on antioksüdant.

*helendav kompleksadruekstrakt on türosinaasi peataja. Leesikas, lagrits ja mooruspuu on looduslikud nahatooni helendajad. Luminesciin muudab UV-kiirguse naha pinnal valguseks, seega annab nahale särava jume.

Hooldusse tulijal ei tohi olla mandariinile, apelsinile allergiat, kuna maskides kasutatakse naturaalset mandariini eeterlikku õli.
Samuti ei tohi nahk reageerida salitsüül-ja glükoolhappele, sest puhastusvahend ja üks maskidest sisaldab kergel moel neid happeid, küll aga ei ole see hooldus määratletud happekoorimisena vaid põhitoime on ensümaatiline.

——————————————————-

CLINICCARE  AHA/EGF  MITMEKÜLGNE HAPPEHOOLDUS  PÕLETIKULISELE  ja samuti  ka   ELUTULE  ÕHUKESELE  NAHALE ( pH 4,0)

Hoolduse hind  40.-                   püsikliendi hind    36.-

Hooldus on soovitatav ebapuhatale nahale, millel on paapulid, pustulid ja komedoonid. Protseduuri käigus normaliseeritakse rasueritust ja ahendatakse poore. Leebe protseduur ei tekita silmnähtavat kihtirdumist ja hape ei vaja neutraliseerimist.

Samuti sobib hooldus  nendele, kellel on naha ülemine (epidermises asuv) elusnahakiht  õhuke ja korneotsüütide (nö. surnud nahakiht) osakaal tihke ja paks, seetõttu on soovitatav alumiste kihtide stimulatsioon. Tavaliselt on need kliendid suured päikesenautlejad, kellel on hiljem nn. keskkonnakahjustatud nahk.

Hooldust läbivad OLULISEMAD toimeained:

*AHA/ EGF skin booster (14% hape, mida ei pea eemaldama nahalt, pH 4,0)- see on puuviljahapete ja kasvufaktorite sünergia, kus parandatakse naha liigsarvestumise protsessi ja ergutatakse naha uuenemist.

Happed (glükoolhape, mandelhape, veinhape, õunhape, tsitrushape) aitavad surnud rakkude massi pehmendada, mõjutades samaaegselt naha alumisi elusaid kihte. Kasvufaktorid on polüpeptiidid e. valgud, mis aktiveerivad rakkude paljunemist. Naharakud peavad olema pidevalt tootmisprotsessis, kui naha ainevahetus on normaalne, siis hoiab see ära naha liigse sarvestumise ja vananemise. EGF e. kasvufaktor ergutab kollageeni, elastiini jt. rakuvaheainete sünteesi.

*siidipeptiidid-olulisemaks erinevuseks valkudest ja aminohapetest on see, et peptiidid on spetsiifilised, tõeselt mõõdetava bioloogilise aktiivsusega. Nad on väiksemad kui valgud, mis tagab neile võimaluse  tungida sügavale. Peptiidid on aminohapete ahelad, kuid palju keerulisemad ja aktiivsemad, seetõttu sisaldavad nad informatsiooni, mis seob ja vabastab naharetseptorite spetsiifilisi võimeid. Kokkuvõtlikult öeldes on peptiidid signaalmolekulid, mis töötavad rakkude tasandil ja reguleerivad nahas toimuvaid protsesse.

*hüaluroonhape (HA)– on polüsahhariid, mida toodavad fibroplastrakud. HA on rakuvaheaine, mida leidub kõige enam kollageeni ja elastiinikihtide vahelisel alal dermises ja ka epidermises. HA leidub kõigis elavais organismides, ta on tugevalt hüdrofiilsete omadustega, mille ülesandeks on siduda suurel hulgal vett- ligi 1000 x rohkem oma massist.  Cliniccare bränd kasutab 5 nm suurust HA-t, mis suudab tungida dermasse. NB: originaalkujul on nahaomane HA suurus 3000 nm ja naharakkude omavaheline vahe on 70-180 nm.

Kasu nahale

*taimsed antioksüdantsed  toimeained aitavad maha suruda põletikulisi elemente. Niisutav hüaluroonhape vähendab samuti põletikulisi protsesse kuna nüüdseks on teaduslikult tõestatud, et kui nahal on ebapiisavalt HA-t, siis tekib nn. surnud ring- kauaaegsed põletiku protsessid nahas hävitavad HA- t ja  selle defitsiit omakorda laseb põletikuprotsessil eskaleeruda.

*ergutatakse ka naha regenereerimist ja tugevdatakse kaitsevõimet.

Hoolduse käik (nägu, kael )- pinnapuhastus vahuga, ensüümkoorimine, aktiivtoode, vajadusel kompress, mask, kaitsekreem.  Aeg -40 min.

Nähtav tulemus ka I-se korraga, kuid paremaks tulemuseks on siiski soovitatav kuur 1-he nädalase vahega, 4-6 x .

See hooldus sobib ka suvisel perioodil kui kasutatakse SPF kreemi.

—————————————————————————————————————