HOOLITSUSE  hind 60.- / püsikliendile  55.-

Image result for pepplus+

MIKS valida just see PEPPLUS+  hoolitsus?

  1. väga tõhusalt nahka pinguldav
  2. sobib kõikidele nahatüüpidele ja igal aastaajal
  3. iseäranis hästi sobib enne tähtsaid sündmusi, kui on vaja ennast imelisena tunda

Põhirõhk on maski tõhususel. See on selline pinguldav mask (aminohapped, peptiidid, taimeekstraktid, niisutavad aktiivained), mille sarnast harva kabinetis teostatakse.  Klient peab valmis olema lõõgastumiseks suletud silmadega, vältides näomiimikat ja rääkimist. Hooldus võib tunduda ebamugavalt kiskuvana ja põhjustada oma aktiisete komponentide tõttu ka lühiajalist punetust. Aga siiski on tulemus seda väärt! Tundlikumale nahale pannakse alla seerum ja vähendatakse maski peal hoidmise aega. Peptiidide kooslus tugevdab, noorendab ja uuendab tõhusalt nahka. Peptiidid ehk valkained on nahas loomupäraselt olemas. Vananedes peptiidide hulk ja sünteesimine nahas aeglustub, mistõttu tulebki appi võtta hooldustooted, mis lisavad nahale noorendavaid peptiide. Tehas toodab peptiide ise, vastutades nende kvaliteedi osas, mitte ei  osta sisse- nagu paljud brändid.

Hoolduse käik:

*pinnapuhastus, ensüümkoorimine, kerge massaaz näole 5-10 min., mask 20-30 min., toniseeriv näovesi, seerum, silmakreem, näokreem. Võib teha 1-4 korda kuus.

KUIVUSJOONTE JA KURDUDE VASTANE  TOIME

*Atsetüülheksapeptiid 8– on botoxilaadse toimega. Vähendab nahas atsetüülkoliini hulka ja seega aeglustub närviimpulsside liikumist lihaskiududesse. Sellest tingitult mikrolihased lõõgastuvad ja pindmised kortsujooned silenevad.

*Palmitoüül pentatepeptiid 4- on kortsujooni vähendava toimega. Parandab naha elastsust ja toimib sarnaselt retinooliga, kuid ei tekita nahal ärritust.

*Vask tripeptiid 1- eemaldab kudedest kahjustunud kollageeni ja elastiini. Tugevdab naha oma tüvirakke, kiirendab epidermise uuenemist ja vähendab armide moodustumist.

PINGULDAV TOIME

*patendeeritud pinguldav polümeer on toodetud spetsiaalsel tootmismeetodil. Super lifting polymer pinguldab tõhusalt ning vähendab naha lõtvumist. See polümeer koosneb räni ja hapniku aatomist, mis segatakse süsiniku või vesinikuga, selline silikoon annab kohese ainete lukustumise.

*poly-, tri-, dipeptiidid- erineva suunitlusega, kõik toimivad nahale noorendavalt. Kokku on erinevaid peptiide lausa 13

VANANEMISVASTANE JA VALGENDAV TOIME

*patendeeritud magusa kompvekipuu viljade ekstraktist saadav toimeaine noorendab ja muudab naha märgatumalt klaarimaks

MIKROVERERINGET PARANDAV JA LIPOLÜÜTILINE TOIME

*taimsete ekstraktide, kofeiini ja beetaglükaani toime tasakaalustab naha vereringet ja vähendab liigse rasva ladestumist. Samaaegselt paranevad naha elastsus ja pinguldatus.

Hoolitsust läbivad looduslikud taimeekstraktid:

aniispipra ekstrakt, jaapani kuslapuu õieekstrakt, valgeõielise pojengi juureekstrakt. pronks lutiklille lehe ekstrakt, india lootose õieekstrakt, india krüsanteemi ekstrakt, soja pulber, aloe vera mahl, teekummeli ekstrakt, magusa kompvekipuu ekstrakt.

Huvi korral vaata TOOTED alt PEPPLUS+ müügitooteid